Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Prosinec 2017

  24. 01. 2018      Píší o nás

Člověk by řekl, že prosincové časopisy budou plné Vánoc, ale úplně tomu tak není. Ačkoliv prosinec je měsícem Vánoc. V prosinci už zdobíme své domy, nakupujeme jídlo do zásoby, ale hlavně nakupujeme vánoční dárky, tak i sháníme vhodné outfity na zimní počasí nebo třeba ke štědrovečerní tabuli. Pojďme se podívat na to, co doporučovaly naše oblíbené časopisy. 

Cosmopolitan inspiroval čtenářky tipy na vánoční dárky. Mezi hmotnými věcmi doporučoval i různé zážitky. Nicméně se zde  mohli inspirovat i muži, kteří sháněli dárky pro své křehké polovičky. A protože je všeobecně známé, že u ženy se šperkem ani kabelkou většinou nic nezkazí, tak zde mohli načerpat inspiraci v podobě kabelky Fornarina, která tedy rozhodně originalitu nepostrádá. 

S tipy na vánoční dárky pomáhal také časopis Linda, který vypíchl hned tři úžasné dárky, a to kabelku Desigual, peněženku Santoro a veselé ponožky Happy Socks s vánočními motivy v dárkové hrací krabičce. A co by to bylo za Vánoce bez vánoční pohody. Časopis Domov doporučoval luxusní povlečení Melli Mello, kterým jste mohli jak obdarovat své blízké, tak i třeba sami sebe a strávit tak Vánoce ve stylové posteli. 

Cosmopolitan

Cosmopolitan

Linda

Linda

Domov

Domov

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace