DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Listopad 2015

  02. 12. 2015      Píší o nás

Vánoce jsou definitivně tady. A jestli jste na to ještě nepřišli z vánoční výzdoby všude kolem, ani ze zapáleného adventního kalendáře, stoprocentně jste si museli všimnou na stránkách magazínů a časopisů, která u nás vychází. V nich totiž najdete nejrůznější tipy na vánoční výzdobu i vánoční dárky. A samozřejmě ani tipy z Differentu nechybí. ;)

Na stránkách prosincového časopisu Bydlení – stavby reality se můžete všimnout nejrůznějších dekorací do bytu. Jednou takovou dekorací, která má navíc i praktickou funkci, je plechovka Santoro s pohádkovou panenkou jako motivem. Můžete ji použít například na sypaný čaj či kávu.. a nebo na cokoliv jiného.

Plechovku na sušenky můžete zase objevit v časopisu Fashion club. Plechovka je v zábavném motivu Scottie Dogs a rovněž je od značky Santoro London. Na též straně máte připravený i skvělý tip pro dceru nebo kteroukoliv ženu. Růžová kosmetická taška s panenkou Ladybird totiž udělá radost ženě v každém věku.

Pokud potřebujete sehnat dárek pro praktičtější povahy, které mají ovšem rády i styl, jasným tipem je pak zápisník od Melli Mello, na který Vás upozorňuje časopis Story. Takto barevný a veselý zápisník udělá nejen radost, ale po další rok i příjemného a praktického společníka pro každý den.

Vánoce nás zkrátka baví a vybírání dárků pro nejmilovanější přece nikdy nemůže být stresující záležitostí. Pokud vybíráte s láskou, tak se nikdy nemůžete seknout. ;) A my Vám samozřejmě rádi s výběrem pomůžeme. <3 

 

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace