Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Leden 2018

  02. 03. 2018      Píší o nás

Další měsíc je za námi a s ním i pravidelná dávka inspirace, kterou nám přinášejí naše oblíbené časopisy. Jaká doporučení na nás čekají k zimním outfitům, na to se můžete těšit v tomto článku. Vybrali jsme časopisy Burda Style, Blesk pro ženy, Chvilka pro tebe a Čas pro hvězdy, které se podle nás v módě skutečně vyznají. 

V časopise Burda style najdete inspiraci v podobě luxusních doplňků, které můžete nosit celoročně. Z našeho eshopu zde najdete ty nejvíce top kousky, jakými jsou kabelka Tommy Hilfiger, hodinky Ops! Objects nebo náhrdelník Doca. Jedná se vždy o originální a hlavně nadčasové kousky, které budete milovat i několik let a které snadno zkombinujete s vašimi oblíbenými outfity. 

Časopis Blesk pro ženy přináší tipy na to, jak vypadat jako ledová královna. Najdete zde například módní kousky v různých odstínech modré, mezi kterými rozhodně nesmí chybět oboustranná, krásná a praktická kabelka Desigual. Časopis Čas pro hvězdy tvrdí, že na doplňcích záleží, a tak se zde můžete inspirovat velkým množstvím nápadů, mezi které bezesporu patří kabelka Doca nebo barevný šátek Desigual

A konečně v časopisu Chvilka pro tebe najdete inspiraci ve zvířecích motivech. Radí totiž ,,Buďte zvíře!" a nabízí nepřeberné množství stylových kousků s leopardími, zebrovými, nebo hadími motivy, které asi nikdy nevyjdou z módy. Do této sekce patří také značka Desigual, jak jinak. 

časopis Burda Style

časopis Burda Style

časopis Blesk pro ženy

časopis Blesk pro ženy

časopis Čas pro hvězdy

časopis Čas pro hvězdy

časopis Chvilka pro tebe

časopis Chvilka pro tebe

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace