DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Květen 2016

  04. 10. 2016      Píší o nás

Konečně k nám přišel Máj, lásky čas. A všechno se zdá být o něco veselejší a krásnější. Svět je plný barev a tváře plné láskyplných úsměvů. A když nám nedělá radost láska k partnerovi, udělá nám ji určitě láska k módě. Květnová čísla jsou doslova nabitá láskou a pozitivní energií, která se odráží i v módních doplňcích, nebo v módě jako takové.

Inspirovat jste se mohli v oblasti osobních, ale i bytových doplňků. Což dokazuje například časopis Bydlení, kde jste mohli najít dekorativní polštář Desigual. Módních doplňků jste se mohli nabažit v časopise Burda style, kde jsme vám jich za naši different módní společnost představili hned několik. Samozřejmě nesmíme opomenout naše nejmilejší, pro které jste se mohli inspirovat v časopise Maminka, kde jsme vám představili oblíbené a poměrně nové dětské botičky Zaxy. Pro sportovní nadšenkyně doporučuje květnové číslo časopisu Vlasta, která mimo jiné doporučuje originální sportovní batoh Desigual

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace