DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Duben 2016

  27. 09. 2016      Píší o nás

Duben ještě tam budem. A zase ta pranostika, ano měsíc duben je prvním celým jarním měsícem, ve kterém nás ale často trápí aprílové počasí. Nicméně můžeme říci, že duben je měsíc, kdy začínají rozkvétat poupata, tváře, ale i móda. Zkrátka, první slunce nám dělá dobře, a tak se nebojíme trochu více experimentovat s barvami. Černá a hnědá pomalu mizí ve skříních a my jsme rázem barevnější. Což jste mohli vidět snad v jakémkoliv dubnovém čísle vašich oblíbených časopisů. 

Duben je také měsíc, kdy se sportovní nadšenci odvažují vyběhnout do přírody nebo do ulic, čili kamkoliv, jen ne do tělocvičny. Inspiraci na sportovní outfit jste mohli vidět v časopisu Svět ženy BeActive, kde nabízíme důležitou součást sportovního outitu - plastovou lahev Bobble. U praktických lahví ještě chvíli zůstaneme. Znáte Memobottle? Plastovou lahev, kterou jednoduše schováte do kapsy u kalhot nebo do kabelky? Vidět jste ji mohli v časopisu Joy. 

Doplňky jsou důležitou součástí každého outfitu. Ty nás totiž odlišují. Velmi zajímavé doplňky představuje italská značka Ops!Objects, kterou jste se mohli inspirovat v časopisu Chvilka pro tebe. Katka doporučuje novinku plastového světa, kterou je značka bot Zaxy. A Blesk pro ženy představuje všechny tváře denimu, kde najdete například džínovou kabelku Desigual

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace