DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Duben 2015

  01. 05. 2015      Píší o nás

Duben už začíná být konečně měsícem rozkvětu. Oproti chladným dnům je právě duben ten, kdy se konečně objevuje v trendech více barev a to nejen v oblečení, ale také v bytových doplňcích. Příkladem je dubnové číslo časopisu Gurmet, které poukazuje na pestrobarevné kuchyňské chňapky od Desigualu a originální papírové ubrousky značky Melli Mello. Obě dvě vychytávky pro Váš domov najdete u nás.

Pokud nechcete zdobit jen Váš domov, Hair&Beauty pro Vás přichystal velkou nálož inspirace pro letošní módní trendy. Mezi nimi samozřejmě nechybí ani několik kousků z Differentu. Skvělý módní doplněk pak doporučuje Fashion club, který Vás naláká na naší úžasnou peněženku s motivem motýla. Pokud svůj vkus chcete podtrhnout ještě další vychytávkou, tou správnou volbou jsou nápadité boty. InStyle doporučuje boty Mellisa, které nejen skvěle vypadají, navíc jsou ještě originální svým plastovým, voňavým materiálem.

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace