DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different.cz v médiích - Červenec 2017

  04. 09. 2017      Píší o nás

Léto je jedna velká anarchie - ať už školní (prázdniny), pracovní (dovolené), nebo módní. U módy zůstaneme. A co si pod takovou módní anarchií můžeme představit? Asi to, že si na sebe můžete vzít cokoliv, na co máte chuť. Tak třeba na festival, čím více crazy outfit, tím více original. A protože na takovou revoluci je třeba se pořádně připravit, pojďme se podívat na to, co doporučovala červencová čísla našich oblíbených časopisů.

Časopis Vlasta věnoval své módní typy doplňkům a inspiroval snad největším aktuálním módním trendem, kterým jsou batohy. Ať už sportovní nebo elegantní, letos se prostě nosí. Naším favoritem je dámský batoh Desigual v koženkovém provedení, s aplikací flitrového motýla. 

Čas pro hvězdy radil na maximum. Na paškál si vzal maxi šaty a maxi sukně, které se nosí už druhou sezónu ve velkém a není se čemu divit. Mimo jiné, nutno dodat, že obrovským módním trendem jsou také tzv. tutu sukně, nebo také tylové sukně, které v provedení maxi nabízí například italská značka Deha, kterou na našem eshopu můžete sledovat už nějaký ten pátek. 

Právo Styl pro ženy tvrdí, že v horkých letních dnech si můžeme do sytosti užít všech pestrých barev a vzorů v podobně nejrůznějších módních doplňků, pro nás jsou to jednoznačně módní doplňky Desigual. A časopis Betynka doporučuje stylové kousky pro ty nejmenší, mezi kterými nesmí chybět romantická dívčí mikina Santoro. 

Vlasta

Vlasta

Čas pro hvězdy

Čas pro hvězdy

Právo styl pro ženy

Právo styl pro ženy

Betynka

Betynka

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace