Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Different Black Friday 2018

  16. 11. 2018      Ze světa módy

Slevové šílenství jménem Black Friday je tadyyy! Respektive oficiálně začíná až 23.11. my jsme ho ale udělali už nyní a to proto, abyste měli více času na to, pokoupit si třeba ty dlouho vyhlížené dámské šaty Desigual nebo svou vysněnou kabelku Calvin Klein. Co vám budeme povídat. Bude to dlouhý páteeeeek.

Black FridayZamilujte se do nových PODZIMNÍCH BOT, připravte se na plesovou sezónu NEODOLATELNÝMI ŠATY, nebo mrkněte, co jsme si letos připravili PRO PÁNY. Ale pozoor, ty nejkrásnější kousky mizí ze skladu rychlostí černého geparda! Tak už zase tolik neotálejte.

 

Black Friday

Co je Black Friday? 

V Čechách ještě nedávno poměrně novinka, ve světě už dávná tradice, kvůli které si třeba američani z tohoto dne udělali státní svátek. Řeč je o tzv. Černém pátku, Black Friday, nebo o svátku všech shopaholiků. Sledujte vaše oblíbené kousky ve slevách!

Black Friday, dalo by se říci, je takovým startérem pro předvánoční nákupní horečku, kdy ve většině velkých obchodních centrech začíná sezóna výprodejů. Ale proč se mačkat v ,,nákupáku", když můžete nakupovat v pohodlí domova nebo ve své oblíbené kavárně. Stravte Black Friday v pohodě a bez stresu, buďte Different.

Black Friday

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace