Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

DEVĚT ZPŮSOBŮ NOŠENÍ ZIMNÍCH ČEPIC

  10. 12. 2019      Different TV CZ / SK

 

Jak už název videa napovídá, dnes se podíváme na devět způsobů, jak nosit zimní čepice. Zima pomaloučku vystrkuje svoje růžky a nám nezbývá nic jiného, než se na ni připravit. Tak jdeme!

Dnešní video si pod svá křídla vzali kluci z marketingu, které můžete znát například z videa o značce UNDER ARMOUR (rok 2018). I díky tomu se kluci rozhodli, že natočí něco dalšího do své sbírky. Tentokrát ale chtěli udělat něco jiného. Video, které bude zase o kousek jinde. Co říkáte, povedlo se jim to? 

Ale teď konkrétně k videu. Kluci byli velmi překvapeni, kolik různých stylů nošení čepic na světě existuje. Z velkého výzkumu vybrali TOP 9 STYLŮ.
Není to velké číslo, ale sto bylo až až. Teda možná ne úplně sto, ale hodně jich bylo.

Co vám budeme povídat. U natáčení jsme si užili spoustu srandy. Hlavně před natáčením, kdy kluci vtrhli do skladu jako hurikán a začali hledat své "vysněné" čepice. Byla velká sranda je pozorovat s jakým nadšením čepice zkoumali a zkoušeli, jaké budou ty nejlepší. Nakonec stejně museli požádat naše holky, aby jim pomohli. Ty jim vybrali unisexové zimní čepice Calvin Klein a bylo hotovo. Možná ne úplně všechny jsou unisex, ale pššš.

A co na závěr? Buďte opravdový originál. Nebojte se experimentovat a zkoušet. Každý z vás má svůj vlastní styl  a každý z nás může být opravdu Different. A o tom to je.

Užijte si dnešní video. Doufáme, že vám kluci vykouzlili úsměv na tváři a pobavili vás. 

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace