DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual SS 2016 - nové a stylové kabelky

  28. 02. 2016      Ze světa módy

Desigual s každou kolekcí přichází s lepší a originálnějšími designy, styly a nápady. A protože my nezůstáváme pozadu, představíme vám ty nejlepší kousku z řady doplňků. Tentokrát půjde o kabelky. Tak se pohodlně usaďte, kochejte se a inspirujte se. 

Prvním typem, který vám představíme nese název Bandolera. Bandoleru má snad každý, jelikož je skladná a praktická. Tato kabelka má hlavní kapsu, která je uzavíratelná na zip, v ní najdete malé, přilehlé, otevřené kapsičky například na klíče nebo mobilní telefon a menší kapsu na zip. Vně kabelky se nachází menší kapsa na zip na drobnosti a pod ní opět malá kapsička. Kabelka má odnímatelný popruh, který lze nastavit na libovolnou délku. Na našem eshopu si můžete vybrat z několika designu a barev, které můžete jednoduše sladit k jakémukoliv outfitu. Jako například tento typ African Art v jeanovém provedení. 

Desigual kabelka Bandolera African Art

Pokud máte raději menší, skladnější kabelku, doporučíme vám typ Toulouse. Kabelka je malých rozměrů a můžete ji nosit s popruhem jako crossbody, ale také jako psaníčko. Pokud se podíváte na praktickou část kabelky, k dispozici Vám jsou dvě hlavní kapsy a uvnitř vnitřní kapsy najdete ještě jednu malou postranní na zip a dvě malé kapsičky. Krásnou variantou, kterou můžete nosit i na společenské události je tato černá kabelka Toulouse Emma se zlatým kováním. 

Desigual kabelka Toulouse Emma.

Pokud preferujete větší rozměry, máme pro vás několik typů. Ideální je pro vás typ Mcbee, London Rotterdam nebo Sevilla. Kabelka, která má v názvu Mcbee má hlavní kapsu uzavíratelnou na zip, která obsahuje menší přilehlé kapsičky na drobnosti. Na přední straně kabelky najdete jednu menší kapsu na patent, stejně tak i vzadu můžete využít kapsičku na zip. Navíc obsahuje odnímatelný,nastavitelný popruh přes rameno, můžete ji nosit také jako crossbody. 

Desigual kabelka Mcbee Culture Club

Typ London má hlavní úložný prostor uzavíratlený na zip a obsahuje tři vnitřní kapsy. Spoustu kapsiček má kabelka zvenčí po všech svých stranách, z nichž některé jsou na zip, jiné na patent a některé i volné. Kabelka má krátká držadla i dlouhou nastavitelnou šli, takže ji můžete pohodlně nosit v ruce, ale i přes rameno. 

Kabelka London Med Tanika

Dalším skvělým produktem, který Desigual nabízí, je typ Rotterdam. Kabelka je svými rozměry větší a praktická, neboť do ni schováte u menší notebook nebo větší sešit. Kabelku lze vzít přes rameno, má odnímatelný popruh, ale i do ruky. Má dvě přední kapsičky na úschovu menších věcí a jednu hlavní kapsu na zip, která obsahuje přilehlé kapsičky na drobnosti

Desigual kabelka Rotterdam Far West

A posledním zmiňovaným typem je kabelka, která má v názvu Seviila. Tato kabelka má hlavní úložný prostor na zapínání zip a obsahuje tři menší kapsičky, vhodné pro uschování telefonu a jiných drobností. Praktické kapsy naleznete také vně, na bocích kabelky a na zadní straně je kapsička uzavíratelná patentem. Tuto kabelku můžete nosit pohodlně přes rameno, v ruce i zavěšenou na předloktí. Součástí je také dlouhá, odnímatelná šle

Desigual kabelka Sevilla Selene

Na našem eshopu nabízíme mnoho dalších typů, stylů a designů, tak se neváhejte podívat, co letošní kolekce Spring/Summer 2016 nabízí.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace