DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual SS 16 - Sportovní kolekce

  30. 03. 2016      Ze světa módy

VAROVÁNÍ: Tento článek je určen osobám, které se mají rády, dbají nejen na svou vnitřní krásu, ale také na tu vnější. Tamtadadáááá... Milé dámy, nová kolekce Desigual pro jaro/léto 2016 představuje naprosto oslňující, výjimečnou a funkční sportovní kolekci.Jaro už se neprodleně blíží a léto jakbysmet, a tak trávíme svůj volný čas pokud možno ve fitness nebo ,,naběháváme" zanedbané kilometry, abychom shodily nějaké to kilo do plavek a nebo abychom vytvarovaly naší nedokonalou postavu zpátky k dokonalosti a ke spokojenosti. Hodiny se dřeme a potíme, ale mnohdy ze sebe nemáme tak dobrý pocit, který bychom za takový výkon mít měly. Jenže dobrý pocit bychom si rozhodně zasloužily a víte proč? Protože ten pocit nás dělá šťastnými a spokojenými.

Myslíte si, že když si půjdete zacvičit a večer nebudete spálenou energii dohánět jídlem, tak se ten pocit dostaví? Možné to je, my jsme ale odhalili mnohem zajímavější možnost. Dobrý pocit z toho jak se vnitřně cítíme dělá totiž to, jak vypadáme. Bohužel, bohudík, je to tak! A protože jsme na toto ,,gró" přišli včas, chceme vám jej předat, a to v podobě krásného, stylového a velice funkčního oblečení, určeného pro sport a rekreaci. Oblečení nové, jarní a letní kolekce Desigual pro rok 2016. Pohodlně se teď usaďte, nastražte oči, kochejte se a inspirujte se, protože 3.......2......1 .... TEĎ začínáme!

Tak za prvé, nejdůležitější součástí každého sportovního outfitu jsou dobře zvolené a ještě lépe vypadající boty. Boty Desigual splňují oba aspekty, jsou funkční, pružné, mají měkkou podrážku a na nohách je téměř necítíte, mimo jiné jsou designové a nikdo z vašeho okolí je zaručeně nepřehlédne. 

Sportovní boty Desigual

Stoprocentně funkční, pevné a slušivé je i sportovní oblečení Desigual. Jako například sportovní legíny, které máme v různých provedeních, oblíbené jsou například ty se širokým, ohrnovacím lemem, který lze stáhnout gumou, a tak přizpůsobit postavě. Legíny Desigual mají navíc odvětrávání pod koleny a jsou vhodné na veškeré sportovní aktivity. Jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který saje pot a navíc dělají skvělou postavu.

 Sportovní legíny Desigual

Důležitou součástí outfitu je taky svrchní díl. Tílka, trička nebo topy, vyrobené z funkčního, savého a příjemného materiálu, představuje značka Desigual. Sportovní oblečení Desigual je vyrobeno z příjemného, elastického materiálu, který je vhodný pro všechny sportovní aktivity. V takovém sportovním tílku se budete skvěle cítit a budete v něm i krásně vypadat

Sportovní tílko Desigual

Uznejte sami, že takový outfit prostě nemá chybu. Desigual však nezapomněl ani na sportovní bundy nebo tašky. Vy však nezapomínejte na pitný režim, se kterým vám dostatečně pomůže filtrační lahev Bobble, která díky unikátnímu uhlíkovému filtru zbaví naplněnou vodu škodlivin. Filtr navíc můžete libovolně měnit a vytvořit tak designy v různých barvách podle vaší nálady. Lahev snese 150 přefiltrovaných litrů. Obvykle je při denním užívání potřeba filtr po 2 měsících vyměnit.

Filtrační lahev Bobble sport

Znáte to, cvičíte, pijete a potíte se. A i přesto zkrátka chcete dobře vypadat. Nebojte se, Desigual na vás myslí neustále, a tak představuje sadů nejoriginálnějších ručníků z kolekce Desigual living. 

Barevný ručník Desigual
Takže svršek, spodek, boty, lahev a ručník hoďte do tašky a můžete vyrazit. Doufáme, že si zamilujete nejen oblečení, a to jak hezky v něm vypadáte, ale i sami sebe. Doufáme, že dosáhnete výsledků k vaší naprosté spokojenosti. #budtedifferent... ;-)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace