Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual sport - nová kolekce SS19

  01. 03. 2019      Ze světa módy

Jak hlásí nová kolekce Desigual pro jaro a léto 2019 ,,Sport Is The New Spring". V překladu ,,Sport je nové jaro". Dalo by se říci, že to tak je, většina z nás sportuje zejména na začátku teplé sezóny, aby vyformovala postavu do plavek. Většinou to bývá následkem vánočního přežírání a novoročních předsevzetí. A tak pro vás máme skvělou inspiraci, jak se do toho vrhnout naplno. Nové sportovní módní kousky od značky Desigual, které vás na ty sportovní radovánky vyladí od hlavy až k patě. 

Desigual sport

Tato sportovní kolekce značky Desigual je opět o krok dále než by se mohlo zdát. Každý rok ji testujeme a každý rok ji návrháři zlepšují a zlepšují. Je více technická, funkčnější, originálnější, více o nás a našich potřebách. Sportovní kousky jsou vyráběné z těch nejlepších technických materiálů, které návrhář spojili s nejnovějšími trendy, s živými tisky, aby se každý kdo, je bude při sportu nosit, cítil bezpečně v každém smyslu slova. 

V této kolekci si přijde každá sportovkyně na své. Objevíte v ní dámské sportovní řady určené pro každý jednotlivý sport. Ta běžící je lehká, technická, prodyšná, pružná a maximálně komfortní. Pokud potřebujete lehké tkaniny s kontrastními potisky v zářivých barvách a chodíte rády do fitnessu, na jógu, tanec nebo pilates, zvolte tréninkovou řadu, která podtrhne ženskou postavu a dopřeje vám absolutní svobodu pohybu. Desigual sport


Jako každý rok má i tato nová sportovní kolekce Desigual 4 základní designy, které můžete libovolně kombinovat a které k sobě dokonale ladí. Pořídit si můžete kompletní outfit od mikiny, po funkční tílko, legíny, sportovní boty nebo tašku. A nebo jednotlivé designy kombinovat. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace