Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual SPORT FW 18

  05. 09. 2018      Ze světa módy

Nová sportovní kolekce módní značky Desigual pro podzim a zimu 2018 je tady a je plná nádherných a funkčních kousků, které k sobě opět dokonale ladí. Léto nám sice pomalu končí, ale sportovní sezóna je v plném proudu, tak neleňte a sportujte. S novou kolekci Desigual sport to půjde totiž úplně samo. 

Desigual sport

Kolekce Essential

Kolekce Essential představuje jednoduché, jednobarevné kousky s logem značky a typickou mandalou. Jednotlivé kousky můžete kombinovat jak střihově, tak i barevně. Můžete si zvolit i monochrome outfit. Dalo by se říci, že tato kolekce je tzv. BASIC, který můžete kombinovat i s dalšími kolekcemi

 

Desigual sport

Desigual sport

Kolekce Geopatch

Pro kolekci Geopatch je typická tmavě modrá barva s pestrobarevnými květinovými motivy. V této kolekci najdete spoustu stylových kousků od bot, po topy, legíny, mikiny, bundy nebo tašky. Sladit se tedy můžete od hlavy až k patě a to hned několikrát. 

Desigual sport

Desigual sport

Kolekce Art&Thread

Pro kolekci Art&Thread je typická zase barva fialová a opět květinové motivy. Ty jsou letos zase in. Stejně jako v předchozí kolekci se do tohoto designu můžete obléci od hlavy až k patě. 

Desigual sport

Desigual sport

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace