DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual set Ishburi - slaďte si kabelku se šátkem! - 21. díl - DifferentTV.cz

  17. 03. 2014      Different TV CZ / SK

Desigual myslí i na lidi, kteří ladí módní kousky k sobě. A tak vytváří různé sety ve stejném nebo podobném tématickém designu. Jedním z těchto setů je Desigual Ishburi. Obsahuje motiv plný krásně barevných exotických květin v barvách od zelené do růžové. Na každém kousku je také logo Desigual ve formě výšivky.

Díky setům Desigual tak můžete sladit kabelku, šátek a peněženku a udělat tak velmi jednoduše dojem na každého ve Vašem okolí. Set Ishburi si prohlédněte v tomto videu, kde se dozvíte i o každé kapse a dalších detailech, které se na fotce nedají najít ;)

 

Na webu jsme pro Vás vytvořili speciální kategorii BUĎTE SLADĚNÉ, kde najdete sety pohromadě: http://www.differentfashion.cz/cs/94-budte-sladene

 

O tomto setu Desigual se můžete více dočíst v našem magazínu: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/od-hlavy-az-k-pate-set-desigual-ishburi-inspirovany-exotickymi-kvetinami/

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace