Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual - pohádkové motivy a limitované edice

  14. 12. 2018      Ze světa módy

Pohádkové motivy a limitované edice? I taková je kolekce značky Desigual podzim/zima 2018. CocaCola, Mickey Mouse nebo Star Wars? Módní značka Desigual ani letos není výjimkou a sleduje aktuální módní trendy, a tak díky ní i vy jim můžete podléhat. Pojďme se na jednotlivé kousky podívat. 

Asi není moc lidí na světě, kteří by vyloženě neznali CocaColu a málokdo preferuje Pepsi. Zkrátka a dobře CocaCola je obrovský brand, který se dostal ve světě na první příčky a to nejen v potravinářství ale i v módě. Značka Desigual prezentuje motiv s logem značky CocaCola na bundě, tričku, vestě nebo na teniskách. 

Desigual

Desigual

Určitě jste letos zaregistrovali, že Mickey Mouse slaví 90 let od svého vzniku, a tak spoustu módních návrhářů a značek tuto legendární kreslenou a hlavně hodně oblíbenou postavičku, do letošních modelů, zakomponovalo. A značka Desigual nebyla výjimkou. 

Desigual

Desigual

Tak jasně, že Desigual myslí i na děti. A dětské oblečení Desigual najdete na našem eshopu jakbysmet. Pro holčičky připravil několik kousků s motivy Mickey Mouse a pro kluky oblíbené Star Wars.

Desigual

Desigual

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace