DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Nový Desigual otevřen v Plzni

  14. 11. 2012      Ze světa módy

Konečně se nachýlil čas, kdy se v ulici ROOSEVELTOVA 9 dodělali poslední designové úpravy a nový obchod Desigual mohl být otevřen. Plzeň na tuto událost čekala, což jsme ověřili vyvěšením plakátku o otevírací akci na našem facebooku. Komentovali, likovali a sdíleli jste jako o závod.

Ještě v den otevírací akce se samozřejmě doháněly poslední úpravy (musí to být trošku napínavé), ale snad jsme to stihli.

V 16:00 začali do nového obchodu vstupovat noví zákazníci a bylo veselo. Každý u vchodu dostal do ruky sklenku sektu, aby se nám lépe prohlíželo a povídalo. V jednu chvíli jsme mysleli, že obchod praskne... ale vydržel. Naši milí zákazníci si prohlédli novou kolekci Desigual a někteří si samozřejmě pár kousků odnesli do svých šatníků. V tyto pochmurné měsíce je důležité si garderóbu trochu oživit.

Spousta návštěvníků ocenila i voňavou místnost, kde od stropu visí nádherné plastové voňavé boty Melissa.

Každý obdržel jako dárek plastovou tašku Desigual, aby i v Plzni jste mohli chodit stylově do fitka, na nákup, na koupaliště atd.

Podle prvních reakcí vidíme, že se práce vyplatila a nový obchod se Vám líbí. Budeme dělat vše, aby tomu tak bylo i do budoucna. Děkujeme, že jste s námi........... jo a buďte DIFFERENT ;)

Desigual Plzeň

Different Fashion Plzeň - botová část

Desigual Plzeň - nával na otevírací akci

 

Different Fashion Plzeň - botová část

Desigual v Plzni

Different Fashion v Plzni - botová část

 

Desigual v Plzni - každý zákazník obdržel malý dárek

 

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace