DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual - kouzlo nové kolekce podzim/zima 2013

  03. 09. 2013      Ze světa módy

Přinášíme Vám příběh lásky, lásky k módě, popsaný návrháři značky Desigual. Nová kolekce podzim/zima 2013 nese název We Love a láskou je prostoupená celá nadcházející sezóna.

Spojení "We Love" odráží celou tuto kolekci a je skutečným vyznáním lásky všech současných i budoucích zákazníků Desigual. Chceme Vás při vstupu do našeho světa rozmazlovat a vytvořit citové pouto, být Vám blíž. Naše láska je bezpodmínečná, tak jak by láska měla být - slepá. Máme rádi všechny typy lidí a doufáme, že i všichni lidé, různých stylů a mentality, budou mít rádi nás. Chceme všeobjímající lásku. Chceme, aby naše heslo La Vida es Chula (Život je fajn) bylo univerzální a odráželo tři základní pojmy, díky kterým vše dohromady dává smysl - Sex, Fun & Love (Sex, Zábava a Láska). K dosažení tohoto cíle jsme tentokrát změnili směr a podívali jsme se na naší minulost, abychom identifikovali skutečnou podstatu Desigualu, která nás činí jedinečnými.

Desigual - Sex, Fun & Love Desigual - Sex, Fun & Love

Pojem SEX pro nás odráží setkání tváří v tvář s nejdokonalejšími společenskými oděvy. To sdružuje prvky jako jsou krajky, květiny, flitry a bezkonkurenční kombinace červené a černé. Pro tuto sezónu je pojem Sex zastoupen otiskem černé krajky. Objeví se žakárové kabáty v bílé a černé, pletené bundy, ale také kabátky v Chanel stylu, dokonale přepracované do Desigual stylu.

Část FUN naopak skvěle odráží DNA značky Desigual. Pro motiv Galactic jsme vyvinuli jemnější kruhy pro ženy, které dávají přednost méně výstřednímu oblečení. Kromě tradičních Galactic kruhů se v kolekci objeví nové ethno motivy a výrazná hra se symetrií.

Desigual a hra se symetrií Desigual a hra se symetrií

Pojem LOVE odráží ležérní městské a folk trendy. Část Love přichází s vojenskými bundami s kapucou v typickém Desigual designu nebo třeba s manšestrovými kalhotami. Výrazným motivem budou etnické vzory, fotografické výtisky nebo šaty s hrubým barevným stehem.

Pojem Love a folkové trendy Pojem Love a folkové trendy

Barokní, romantické a francouzské - to je podstata řady Christian Lacroix. Klíčovými kousky jsou pletené a žakárové šaty, v typické paletě barev - bílá, černá, červená. Podzimní části kolekce budou dominovat barvy zelená, fuchsiová a khaki.

Desigual a Cirque du Soleil - toto spojení módy a cirkusu je úspěšné už několik sezón. Letošní sezóna přináší nový prvek - pop art a zvířecí motiv zebry. Kolekce Cirque du Soleil je stále silná a čerpá inspiraci z okouzlujících cirkusových plakátů.

Desigual a Cirque du Soleil Desigual a Cirque du Soleil

Vrací se podstata značky Desigual - být odlišní... tak buďte different ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace