Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Desigual Jaro/Léto 2013 Sex,Fun&Love

  14. 02. 2013      Ze světa módy

Ještě jsme se ani nerozkoukali z Vánočního shonu a už k nám přiletěla první část nové kolekce Desigual jaro/léto 2013.

Kolekce tentokrát nese název : "Sex, Fun & Love" ... volně překládáme jako "Sex, Zábava & Láska". Vše co nás baví, co chceme, co potřebujeme a pro co žijeme. To je Desigual.

Desigual Jaro/Léto 2013 Desigual Jaro/Léto 2013

Tradiční i nové střihy, největší bestsellery v nových kabátech, ale i spoustu nových nádherných designů. Každý kousek, každé tričko, šaty, sukně nebo kabelky Desigual opět vyjadřují svůj styl, myšlenku. Kombinace barev v nové kolekci Desigual jaro/léto 2013 je velmi pestrá - od růžové, fialové, tmavě modré, černé až po křiklavě zelenou, která v kombinaci s tmavými tóny vypadá neuvěřitelně.

Desigual si pro nás na léto znovu připravil kolekci letních bot a limitované edice z nichž nejzásadnější je znovu "Cirque du Soleil" - kolekce vytvořená s největším světovým cirkusem. Nechybí samozřejmě ani již tradiční barevné kabelky, které jsou pro tuto španělskou značku oblečení tak charakteristické.

Máme už v ruce katalogy, a tak Vám postupně budeme ukazovat jejich obsah. Fotky se tentokrát fotily v přímořském letovisku a modelky v katalogu Desigual SS2013 vlastně žijí normální přímořský život. Chtěli byste ho žít také? S novou kolekcí oblečení a bot Desigual si k němu minimálně přivoníte... buďte DIFFERENT ;)

Desigual Jaro/Léto 2013 Desigual Jaro/Léto 2013

Desigual Jaro/Léto 2013 Desigual Jaro/Léto 2013

Desigual Jaro/Léto 2013 Desigual Jaro/Léto 2013

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace