Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Denimová mánie trvá - fashion tipy z džínoviny

  24. 05. 2019      Ze světa módy

Ať jste muž, anebo žena, 
džínoviny je vám třeba. 

Denim. Materiál, který můžeme směle a hrdě nazvat univerzálním. Své stálé místo v módě má již léta, a to v běžných fashion řetězcích i u věhlasných světových značek. Milujeme jej ve všech barevných provedeních, v mnoha střizích a kombinacích. Pokud jste si na něj zatím netroufli, přestaňte váhat, rozhodně nešlápnete vedle. 

Jestli jste již podlehli fluidu džínoviny, pak vám jistě vezmou dech novinky pro jaro/léto 2019 od našich značek.

Začít bychom měli u nesmrtelné klasiky. Džínsů. Základem je vždy dobře padnoucí slušivý střih, zbarvení, které je nejblíž vašemu srdci a případně detaily, které upoutají pohledy kolemjdoucích.

Dámské džíny značky Desigual jsou přesně takové. Skvěle padnou, zdobí je decentní, ale nepřehlédnutelná výšivka a je zkrátka radost je nosit. Pro muže jsou tu trendy kraťasy ze tří džínovin, za jejich nositeli se ženy určitě rády ohlédnou...

 Desigual denim

Co se týče horní částí těla, jsou neopomenutelným kouskem džínové bundy, ideální na jaro i chladnější letní večery nebo denimové košile, které sluší každému nehledě na pohlaví, věk nebo postavu. Vyzkoušejte například džísku Desigual s hravými detaily a oblíbeným Mickey Mousem nebo top Deha v zajímavém volném střihu. 

 Denimová móda

Mějte pod čepicí! Sáhněte po doplňku, který dovede každý outfit k dokonalosti. Kšiltovka Calvin Klein je unisex, a tak si ji může nasadit dívka, muž a nebo vyzkoušejte "párovou módu", abyste se o takovou krásku doma nepoprali :-) To denimová čepice značky Tommy Hilfiger je určena jen něžnému pohlaví a je opravdu šik. 

 denimové kšiltovky

Dámy teď zbystřete své smysly! Tohle bude něco pro vás. Kabelka Desigual, která mate "tělem". Na první, a vlastně i na druhý pohled, působí jako denimová. Ve skutečnosti je ale ze syntetické kůže, v čemž lze najít výhodu snazší údržby. Taková "Desigualka" je jistě doplňkem, po kterém zatouží nejedna milovnice velkých, prostorných a hlavně nadčasových kabelek, které se snadno kombinují s outfity všedních i nevšedních dnů.

Doplnit ji navíc můžete denimovými teniskami, ať už stejné značky nebo ikony v oblasti bot - Converse

Džínové boty

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace