Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Den matek se blíží - vyberte ten nejkrásnější dárek

  10. 05. 2019      Ze světa módy

Jsou naším nejbližším člověkem, naší oporou a vzorem. Milující a milované. Maminky, matky, mámy. Ženy, kterým je každou druhou květnovou neděli v roce věnován den, který je jen o nich. 

Letos tento Den matek připadá na 12.5. 2019, a tak neváhejme svým maminkám dopřát pocit, že jsou bohyněmi. Potěšme je milým slovem, oblíbenou květinou, vezměme je na skvělý oběd a večer s nimi proklábosme třeba nad sklenkou dobrého vínka. A hlavně! Nezapomeňme na dárek! Malý nebo velký, každý je vždy zárukou úsměvu na tváři. 

Den matek dárek

Inspirujte se našimi tipy na dárek pro maminku, nebudete litovat. Potěší, okouzlí a zahřejí u srdce. 

Každé ženské srdéčko zaplesá nad novým "hadříkem". Ať už je to tričko, košile nebo šaty, rády se v něm ukazujeme, chlubíme se kamarádkám nebo kolegyním v práci a rády slyšíme, jak nám to v něm sluší. Sáhněte po módních kouscích značky Desigual nebo novinky Moodo a udělejte z maminky stylovou hvězdu.

trička a topy 

Šátek. Doplněk, který nikdy nikoho neomrzí. Dá se nosit po celý rok - v zimě zahřeje, v létě doplní plavky jako pareo. Barevné, decentní, vždy příjemné a s mnoha způsoby, jak je uvázat. Omotejte si své maminky! 

šátky  

Pro omámení maminčiných smyslů zvolte vůně značek Yankee Candle a Woodwick. Svíčky, vonné vosky nebo i vůně do auta jsou vděčným dárkem pro všechny ženy. Stačí zvolit správné aroma, které si obdarovaná zamiluje. Vybírat můžete z vůní květinových, kořeněných nebo ovocných, jemných i silných. 

Yankee Candle

Doporučit také můžeme neodolatelné kabelky, atypické šperky OPS! Objects a také praktické a zároveň romantické peněženky Disaster. 

 kabelky

Tak už víte, čím potěšíte svou maminku na Svátek matek?
My máme tedy již vybráno :-) 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace