Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Den matek je tady. Jakým dárkem potěšíte tu svou?

  07. 05. 2020      Ze světa módy

Den, kdy vzdáváme hold našim milovaným a milujícím maminkám, letos připadl na 10.5.

Den matek, který je poděkováním maminkám a oslavou mateřství a my chceme, aby byl vyjímečný pro všechny, kterých se týká. Pojďme stávajícím i budoucím maminkám udělat radost, dejme jim krásný den plný radosti a pozornosti a třeba i nějaký ten malý dáreček, nad kterým jejich srdíčko zaplesá. 

„Jste-li matkou, již nikdy nejste ve svých myšlenkách sama. Matka vždy musí myslet dvakrát – jednou za sebe a jednou za své dítě.“
Sophia Loren 

Každá maminka je jiná, všechny mají ale něco společného. Lásku ke svým dětem a radost z hezkých módních kousků. Některou potěší příjemný šátek, který může nosit po celý rok, jinou třeba slušivé šaty, ve kterých bude moct dělat parádu v práci i na procházkách. 

Naším typem je rozhodně kabelka! Dárek, kterým nikdy žádnou maminku nezklamete. Kabelka je doplňkem, který potřebuje a využívá každá žena a stačí tedy jen vybrat barvu, oblíbený tvar a styl vaší maminky, a dokonalý dárek je na světě. Vybírat můžete mezi mnoha světovými značkami a širokou škálou designů. 

Netroufnete si na výběr dárku sami? Nevěšte hlavu! Máme pro vás ideální volbu v podobě dárkového poukazu. Můžete jej objednat v tištěné formě a my jej rádi doručíme v dárkové obálce na vaši adresu. Protože ale nakupování dárků spousta z nás řeší, jak se říká, na poslední chvíli, dárkový poukaz můžete zakoupit i v elektronické podobě, a tak jej budete mít pro svou maminku doma včas. 

den_matek

Tím největším dárkem jste ale pro ni stejně Vy, děti. 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace