Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Dělejme si radost módou

  23. 10. 2020      Ze světa módy

Aktuální nelehká doba na mnohé z nás dopadá více, než bychom si sami představovali. Potýkáme se s nejistotou, obavami, necítíme se volní a udržet si pozitivitu je pro některé těžší, než dřív.  Nezapomeňte ale na jedno. Že v tom nejste sami! Společně to zvládneme...

Pro tentokrát si můžeme třeba společně zvednout náladu, udělat si radost a povzbudit se navzájem. Jak? Co třeba si jít ven zaběhat? Chuť zasportovat si vám přeci nikdo zakázat nemůže a takový běh listy zapadaným parkem má něco do sebe. Abyste se při tom ale nenachladili, vybavte se u sportovní značky Under Armour , v té vám to poběží samo. Navíc sportovní oblečení Under Armour je jako "brnění" při vašich aktivitách, díky speciálně vyvinutým materiálům odvádí vlhkost a udržuje tak vaše tělo v suchu a teple. 

Pokud ale nejste zrovna sportovním nadšencem, ale na vzduch se dostat chcete, pojďte se ven projít. Podzim se sice může zdát jako nejméně příznivé období v roce, ale věřte, že vás okouzlí krásně zbarvenou krajinou, ať už půjde o romantiku s partnerem nebo hezké odpoledne s kámoškou. A aby vás na procházce neofouklo, zahalte se do super hřejivých šál Moodo, nebudete je chtít sundat. 

Under Armour

Radost vám ale dokážeme udělat i v pohodlí a teple domova, kde se teď stejně musíme zdržovat nejčastěji. Zpříjemnit si to můžeme vonnými svíčkami WoodWick, které nejen krásně voní, ale i praskají jako dřevo, a tak i v bytě budete mít pocit, že sedíte u hořícího krbu. Pro chvíli relaxu se zachumlejte do příjemných dek Hip, které snadno sladíte s polštářky stejného designu. 

A abyste z nákupů nových super kousků měli ještě větší radost, máme pro vás malý dárek! Protože Vaše radost dělá radost nám! 

DÁREK HNED TEĎ! Taška Desigual k nákupu nad 2 900 Kč!

Tento Desigual dárek je v oblíbeném provedení 2v1. Můžete jej nosit jako tašku přes ramena, až vyrazíte na víkend s kamarádkami nebo na zádech jako batoh, za sportovními aktivitami. Neodolatelný je jeho design i provedení, a tak neváhejte, ať se na vás dostane také.

Pokud jej nevyužijete sama, myslete na to, že se blíží Vánoce, a tato "Desigualka" může být super dárkem pro někoho vám blízkého. 

taska_desigual

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace