Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Deha - nová kolekce z Itálie pro jaro/léto 2018

  31. 01. 2018      Ze světa módy

POZOR HLÁŠENÍ!!!! Dovolujeme si vás upozornit, že nová kolekce módní značky DEHA pro jaro/léto 2018 je tadyyyy! Milé dámy pohodlně se usaďte, nechejte se inspirovat, kochejte se a vybírejte, protože máte rozhodně z čeho. Značku Deha už určitě z našeho eshopu znáte, nebo ne? Dobře, pojďme si pro jistotu sdělit pár základních a zajímavých informacích o tomto luxusním oblečení. 

Značka Deha pochází z Itálie. A protože Italové mají módu v malíku, je vám asi jasné, že se jedná o skvělé, nápadité a kvalitní kousky, kterým zkrátka nelze odolat. Značka představuje kousky, které jsou velmi pohodlné, extravagantní a kvalitně zpracované. Může za to také asi to, že se nechala inspirovat tanečnicemi. Původně totiž vytvářela oblečení pouze pro tanečnice, později ale začaly různé modely do svých šatníků zařazovat i ženy, které milují pohodlí a zároveň se rády oblékají ,,žensky". A tak distribuuje své stylové kousky do celého světa. 

A teď už konkrétně. Deha je značka, které představuje módní kousky, plné rafinovanosti, extravagance a originality. Nabízí nápadité střihy, kvalitní materiály a trendy barvy. Elegantní, ale i sportovní kousky, které sluší téměř každé postavě. Vybere si tedy každá dáma bez rozdílu věku i postavy. Aktuální kolekce jaro/léto 2018 je plná svěžích barev, které podléhají současným módním trendům. Výhodou je, že jednotlivé kousky, které pro vás na našem eshopu máme, můžete libovolně kombinovat. A teď už dost řečí, přesvědčte se na vlastní oči. 

Deha

Deha

Deha

Deha

Deha

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace