Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Dárkové krabičky z Differentu

  30. 11. 2018      Ze světa módy

Lámete si hlavu nad Vánočními dárky. Sháníte něco na poslední chvíli a máte problém něco vybrat? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Nenecháme vás ve štychu. Letos jsme si pro vás připravili speciální dárkové krabičky, se kterými stoprocentně uděláte radost nejen své partnerce/partnerovi, ale i svým rodičům, dětem nebo přátelům. Je to od nás pro vás vlastně dárek, tedy přesněji řečeno tip na dárek

Dárkové krabičky jsme pojmenovali, podle sebe, podle typu člověka. Neberte to zase až tak moc vážně. My tak trochu doufáme, že vám tyto názvy pomohou k tomu, abyste se trefili do vkusu obdarované/ho. Navíc jsou ,,eko" balené. Nejen, že šetříme životní prostředí, ale také se s balením nemusíte vůbec namáhat. Prostě máte dárek vyřešený. Pojďme si je tedy představit. 

Dárková krabička Kočaprnda

Dárková krabička se stylovým názvem Kočaprnda je pro všechny kočky, které milují originální, ekologické, veselé a voňavé módní doplňky. Tato dárková krabička obsahuje veselé ponožky na nožky od značky Happy Socks, vonné vosky od Yankee Candle a barevný hrnek Keep Cup.

dárková krabička

Dárková krabička Romantička

Krabička Romantička obsahuje náhrdelník Desigual s romantickým motivem motýla. Vonné vosky od značky Woodwick a Yankee Candle a originální zápisník od značky Anekke s romantickým motivem panenky. Tento dárek ocení každá romantická duše. 

dárková krabička

Dárková krabička Luxuska

Dárková krabička Luxuska obsahuje luxusní ponožky Calvin Klein, zdobené kamínky. Vonné perly Yankee Candle v luxusním designu a ještě luxusnější náramek z galvanizované oceli od italské značky Ops! Objects. No, uznejte sami, že je to luxusní dárek. 

dárková krabička

Dárková krabička Stylař

Dárková krabička Stylař je vhodná pro všechny muže, kteří mají styl. Logicky. Proto v ní nemohou chybět stylové ponožky Happy Socks, které muži nosí zejména pro Smart and Casual styl. Stylová placatka Disaster, kterou pohodlně strčí do kapsy a příjemný vonný clip do auta, který dokonale provoní celý interiér vozu. Muži si na auta většinou potrpí, takže ,,mu" tímto dárkem zcela určitě uděláte radost.

dárková krabička

Dárková krabička Sympaťák 

Dárková krabička Sympaťák obsahuje výrazně barevné ponožky Calvin Klein a ekologický hrnek Keep Cup. Keep Cup je skvělým a hlavně praktickým hrnkem na cesty, pasuje do většiny hlav presovačů a díky němu, šetříte životní prostředí, jelikož si ,,coffee to go" už nemusíte dávat do plastových hrnků nejmennovaných kaváren.

dárková krabička

Dárková krabička Elegán

Dárková krabička Elegán je pro všechny elegantní muže se smyslem pro detail. Obsahuje elegantní ponožky Tommy Hilfiger, za které se rozhodně nebudete stydět. Nejsou divoké jako třeba Happy Socks a jsou opravdu kvalitní. Dále stylový plecháček Scotch&Soda a úžasné vonné kolíčky do auta, které krásně provoní interiér vozu. 

dárková krabička

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace