-10 % SLEVA s kódem MIDSEASON10 (neplatí na Anekke)Končí za 153 hodin 56 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

DÁMSKÉ JARNÍ TENISKY

  16. 06. 2020      Different TV CZ / SK

 

Vzpomenete si někdy na dětství? Venku od rána do večera. Prošoupané tenisky, ale spousty zážitků? Určitě ano! I my v Differentu si sem tam zavzpomínáme na naše dětská léta a to nás opět přivedlo na myšlenku nového videa.

Nedaleko našich kanceláří máme dětské hřiště. No a jelikož se v každém z nás stále schovává dětská duše, neváhali jsme a vyrazili jsme k němu. Sami jsme ale nebyli. Vzali jsme s sebou hravé tenisky. Barevné, pohodlné boty, které každému z nás vykouzlí úsměv na tváři a rozzáří den.

A jaké boty jsme vybrali? Jelikož jsme šli na hřiště, tak nesmějí chybět sportovní boty. Vybrali jsme krásné tenisky od značky Desigual, které doslova září. Jsou barevné, pohodlné a hodí se přesně na takové aktivity. Na hřiště, na delší procházky, a nebo výlety po krásách Čech!

Tenisky Gryxx! Další boty, ale tentokrát jsou jiné. Jsou to totiž tenisky na platformě, které letos opět frčí. Jsou vysoké, pevné a pohodlné. Mají spousty výhod a hlavně jsou netradiční. Jsou lesklé a zaručeně Vás v nich nikdo nepřehlédne.

Oblíbené GOBY! Jen tak mezi řečí, letos jsou to Vaše nejoblíbenější jarní slip on. Nejen, že se Vám líbí, vy jste si je doslova zamilovali.  

Na tyto slip ony máme od Vás jen a jen pozitivní reakce. Nejen že se Vám líbí, vy jste si je doslova zamilovali. Boty Goby jsou výjimečné svým vzhledem a svými motivy. Ty jsou naprosto nádherné. Můžete na nich vidět květiny, zvířátka včetně například kočiček a papošků... No jaké boty to jen mají? Jedině GOBY!

Vyberte si některé z těchto bot na Different.cz a zavzpomínejte na dětství. Mějte krásné slunečné dny, plné pohodlí a... Obujte se do toho!

Publikoval: Martin Špeta

Líbil se vám článek?