Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Další slevy, pro které hýbnete zadkem

  27. 07. 2020      Ze světa módy

Léto bývá nejoblíbenějším obdobím pro mnoho z nás. Je to období dovolených, slunečných dnů, příjemných teplých nocí, koupání, posedávání na zahrádkách a také období slev a výprodejů. 
Ve dnech, kdy ceny rapidně klesají, není radno váhat. Pak se totiž může snadno stát, že módní kousek, který jste si vyhlédla, bude nosit nějaká jiná, rychlejší...

U poslední vlny slev, která vás smete jako tsunami, jsme se inspirovali u značky Desigual, která je naší srdcovou záležitostí. Ta na letošní výprodejovou sezónu rozhýbala nejednoho z nás. Ve vášni španělských rytmů se vše roztočí ve slevové flamenco a kdo nezaváhá, oživí, doplní a rozzáří svůj šatník za super ceny.

Hýbnout zadkem se pro tohle vyplatí - čekají na vás žhavé Desigual kousky, romantické šaty Moodo, trendy doplňky a boty, které zkrátka nebudete chtít vyzout

Pozor! Do této vlny slev spadly i novinky, nad kterými vaše srdéčka zaplesají. Vyzkoušejte třeba veganskou značku Ragwear, u níž nenajdete věc, která by byla vyrobena z jakéhokoliv zvířecího materiálu.
Nebo vás lákají spíše světové ikony, jako je Replay? Věřte, každý z vás si přijde na své. Pusťte se do toho! 

MOVE YOUR CULO

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace