−15 % na všechno s kódem DIFFERENT15Končí za 113 hodin 54 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Culito from Spain - španělská značka oblečení, která mává s nudou a šedí

  28. 02. 2014      Ze světa módy

Španělská značka CULITO FROM SPAIN je v západní Evropě velmi oblíbená a vlna radosti a barev konečně dorazila i do ČR. To je ale dobře, ne? Šedi a nudy už bylo dost ;)

šaty Culito from Spain www.differentfashion.cz šaty Culito from Spain www.different.cz

O Culito from Spain mnozí z Vás již slyšeli, ale málokdo ví, že pochází z kanárského ostrovu Tenerife, kde má značka sídlo. Život na tomto ostrově je také ze spousty motivů opravdu cítit. Hlavním artiklem jsou krásné barevné šaty a třeba kabelky Culito přijdou na scénu již v roce 2014.

Kousky Culito v sobě nesou příběhy, které zažil sám hlavní návrhář. Designy jsou dělány opravdu od srdce, ač tomůže znít jako klišé. Střihy a materiály jsou prostě jistota. Každý kousek Culito obsahuje množství ručně dělaných propracovaných detailů, které ocení každý, kdo má rád módu a radost ze života.

šaty Culito from Spain www.differentfashion.cz šaty Culito from Spain www.different.cz

Značka Culito si zamiluje každá sebevědomá žena, která nerada zůstává schovaná v rohu. Kterákoliv dáma či slečna může do své šatní skříně vložit trochu zajímavých barev a radosti.

Potisk tkanin u značky Culito je vždy těmi nejmodernějšími metodami jako například micropigmentace. Jedna z nejjemnějších technik na tvorbu módních potisků. Vzory a příběhy na každém kousku jsou tak mnohem působivější.

Každý kousek projde rukami opravdových odborníků. Tato ruční práce jde z oblečení opravdu cítit.

šaty Culito from Spain www.differentfashion.cz šaty Culito from Spain www.different.cz

Další detaily, které oceníte pak dotváří a přidávají do značky Culito opravdový punc originality. Se značkou Culito from Spain budete zářit... a o topřeci jde, ne?

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?