DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Culito from Spain Podzim/Zima 14 - 35.díl - DifferentTV.cz

  13. 08. 2014      Different TV CZ / SK

Kolekce Podzim/Zima 2014 značky Culito from Spain letí do ČR. Značka pochází ze španělského (resp. kanárského) ostrovu Tenerife a španělský temperament jde cítit z každého kousku.

I hlavní návrhář Christian nám řekl, že teprve s touto kolekcí je úplně spokojený a že splňuje veškěré jeho sny a očekávání. Kvalita je na předním místě, ale designy Vás oslní. Značka Culito from Spain je pro všechny, kdo nemají rádi nudné oblékání. Každé šaty Culito jsou plné barev a hravosti.

My značku Culito from Spain máme opravdu rádi, a tak se vždy těšíme na nové kousky. V tomto videu Different TV Vám představujeme kolekci Podzim/Zima 14. Veronika si obléká jednotlivé šaty a prochází se s nimi tak, abyste viděli, jak vypadají na reálné ženě. Video ukáže vždy více než fotka, a tak tento díl určitě oceníte. Different TV je tu pro Vás, a tak se kochejte kousky značky Culito from Spain z nové kolekce.

Čtěte o značce třeba v našem magazínu: Nafotili jsme Vám kousky Culito from Spain v českých ulicích

Zajímají Vás módní značky, jejich historie a příběhy? Budete mít rádi portál: www.ModniZnacky.cz

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace