Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Culito from Spain - nová kolekce SS 18, která stojí za hřích

  23. 02. 2018      Ze světa módy

Pro všechny milovnice španělské značky Culito from Spain máme skvělou zprávu, právě k nám dorazila nová kolekce jaro/léto 2018 a jaká je? No přece LE-GEN-D-ÁRNÍ! Musíme vám říct, že Culito from Spain miluje celá naše firma, jak holky, tak i chlapi na holkách, ale tato kolekce snad nemá obdoby. Představte si krásné šaty, topy, sukně a trička, jejichž design a střihy absolutně podléhají aktuálním módním trendům a ještě navíc jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. 

Culito from Spain

A my se teď na novou kolekci jaro/léto 2018 půjdeme podívat podrobně. Jak jsme již zmínili, střihy a motivy podléhají aktuálním  módním trendům. Proto v této kolekci najdete šaty elegantní, sportovnější, pouzdrové i oversize. Samozřejmě pro značku typické pestré barvy a bláznivé motivy nesmějí chybět. Šaty Culito from Spain jste si zamilovali už dávno a my také, ale letos na ně opravdu nedáte dopustit a my vám jen chceme říci, že byste si měli nějaký kousek rozhodně rychle ulovit, jelikož je opravdu z čeho vybírat. 

Nemluvme ale jen o šatech, protože značka nabízí i jiné atraktivní kousky. Jako například trička, blůzy, topy nebo mikiny. Letos se nosí dlouhé topy s hlubokými rozparky na bocích, asymetrické střihy, crop topy nebo oversize topy. A všechny tyto střihy u této značky najdete, tak se na dámská trička Culito from Spain mrkněte. 

Zapomenout bychom neměli ale ani na sukně, na kterých se návrháři značky letos opravdu vyřádili. Jejich inspirací byla oblíbená asymetrie, transparentní prvky a hlavně pohodlný a slušivý styl. Sukni Culito from Spain byste rozhodně do svého šatníku měly zařadit, milé dámy. A teď už se přesvědčte na vlastní oči. 

šaty Culito from Spain

šaty Culito from Spain

šaty Culito from Spain

top Culito from Spain

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace