DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Culito From Spain - módní přehlídka

  31. 05. 2016      Different TV CZ / SK

Krásného počasí jsme se nemohli dočkat, a tak jsme neskutečně moc rádi za to, že je konečně tady. Sluníčko, teplo a dobrá nálada všude kolem nás. Ale co by to bylo za léto bez těch správných letních kousků? o takové se postará španělská značka z Kanárských ostrovů. Pojďte se s námi podívat na módní přehlídku těch nejkrásnějších modelů.

Španělská značka Culito From Spain je inspirována náladou i krajinou skvělých Kanárských ostrovů. A nejen, že se zamilujete do originálních a naprosto úžasných motivů či designů, ale také vám nebude stačit chvála pro materiál. Ten je totiž neuvěřitelně vzdušný, pohodlný a také elastický, a tak se i v horkých dnech budete cítit přímo báječně.

A co k tak dokonalým šatům? Úžasně je můžete doplnit doplňky od řecké značky Doca. Ta totiž přináší nádhernou kolekci nejen kabelek nebo peněženek, ale také krásných šperků nebo klobouků. Na značku Doca se můžete podívat v našem předešlém dílu Different TV.

Tohle léto bude zkrátka different, to už víme ;) Tak neváhejte a pořiďte si ty nejkrásnější kousky už teď, ať nezmeškáte ty nejkrásnější a nejstylovější dny letošního léta.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace