DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Culito from Spain - jaro/léto 2016

  15. 03. 2016      Ze světa módy

Jaro je za dveřmi, a tak nás čeká to nejoblíbenější období celého roku. Je na nás, jaké different kousky vybereme do našeho šatníku, abychom se cítili po celé jaro i léto svěže, trendy a neodolatelně. My jsme naštěstí naskladnili mnoho takových adeptů, mezi kterými přiletěla i z Kanárských ostrovů nová kolekce značky Culito from Spain.

Ke krásnému počasí neodmyslitelně patří dámské šaty. Proto jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější a nejoriginálnější šaty z kolekce jaro/léto 2016 všech našich značek, ke kterým patří i Culito from Spain. Šaty ale nejsou rozhodně všechno, co tato značka nabízí. Můžete si totiž vybrat i z několika sukní, které také stojí za to.

Culito from Spain je známé svými krásnými designy, které vám připomenou žhavé léto. Motivy, které jsou na jednotlivých šatech i sukních vyobrazené, jsou inspirované právě Kanárskými ostrovy, a tak vězte, že o barvy a originalitu nebude nouze.

My v Different.cz milujeme kousky od Culito from Spain nejen díky již zmíněným, originálním designům, ale také kvůli materiálu. Ten je totiž neuvěřitelně lehký, příjemný na těle, ale také elastický, a tak šaty perfektně vytvarují postavu.

šaty Culito from Spain

Můžete si vybrat z velké řady šatů Culito from Spain. Na výběr máte z květinových, tropických i zvířecích vzorů. Na šatech tak najdete tulipány, tropickou džungli, ale také plameňáky, vážky nebo velmi zajímavě ztvárněné motýly, které poponáší proutěný koš a připomínají tak létající balón. Nechybí samozřejmě ani oblíbené potisky motivy španělských balkonků, interiérů nebo výjevy všedního dne.

Sukně Culito from Spain najdete pak na našem eshopu v černobílém i pestrobarevném stylu různých motivů. Věříme tedy, že si dobře vyberete i pro sebe a vaše léto tak bude žhavé, originální a stylové, stejně tak jako šaty a sukně od značky Culito from Spain.

sukně Culito from Spain

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace