Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Crocs - proč nosit originál a ne napodobeninu

  06. 08. 2018      Ze světa módy

"Za značku připlácet nebudu! Vždyť je to plast jako plast, tak si koupím levnější, na to běhání to stačí..." Také jste se s těmito argumenty již setkali co se bot Crocs týče? Pořád nevěříte, že mezi originálními Crocs a levnějšími napodobeninami je rozdíl? A že jejich cena je vyšší jen proto, že nosí ikonickou značku? Vyvedeme vás z omylu! Pojďte se přesvědčit, že Crocs má tolik pozitiv, že hned minimálně po jedněch zatoužíte. 

Boty Crocs nejsou v první řadě z gumy, ani umělé hmoty! Vyrábí se z patentovaného materiálu Croslite™, který je přirozeně antibakteriální, eliminuje zápach a je vhodný i pro alergiky nebo nositele s kožními problémy, protože neobsahuje žádné jedy. Obsažená pryskyřice má navíc výjimečnou schopnost tlumit otřesy a dopady a boty tak vynikají maximálním odpružením.

A proč je každý krok v nich tak snadný, pohodlný a jemný? Protože jsou lehké a tvarované tak, aby podporovaly klenbu chodidla. Tečky, které vidíte na každé botě Crocs jsou akupresurní body, které zajišťují správnou cirkulaci krve a masírují, a kdo by nechtěl masáž chodidel několik hodin denně? :-) 

Croslite Crocs

Provedení je také natolik flexibilní, že se přizpůsobuje vašemu tvaru nohy, a proto "Crocsy" netlačí, nekloužou a nedělají puchýře. Vhodné jsou i pro těhotné ženy nebo ty, kteří trpí bolestmi zad či nohou. 

 

Crocs

 

Je to obojživelník! Crocs můžete nosit na souši i ve vodě, nic jim neublíží. Voda z nich vyteče a písek či kamínek rychle vysypete. Ani o barvu se bát nemusíte, mají vysokou stálost.

 Crocs boty

Nejsou to jen dřeváky! Pantofle Crocband s pásky a větracími dírkami jsou ikonou, vybírat ale můžete z mnoha stylových designů, tvarů, letních i zimních verzí, dámských , pánských i dětských modelů. Jedny krásnější, než druhé. Už máte ty své? :-) 

 Crocs boty

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace