Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Crocs - nová designová kolekce bot, která vás dostane

  01. 06. 2016      Ze světa módy

Snad už všichni známe populární ,,dřeváky" od značky Crocs, ,,podivné, kosmonautské boty", které se na trhu objevily už před několika lety a které mezi námi způsobily vlnu protichůdných názorů. Nakonec ale pozitivní ohlasy zvítězily nad negací a zamiloval si je snad celý svět. Dokonce se začaly objevovat napodobeniny, které s kvalitou měly pramálo společného, ale kupoval si je snad každý jen proto, aby ,,zapadl". Značka Crocs, ale své produkty neustále vylepšuje a nyní jsme se dočkali vskutku unikátních a designových kousků. 

Už to nejsou jen ,,dřeváky", ale balerínky, žabky, boty s platformou nebo pantofle, které zaujaly přední místo v našich botnících, a to zejména pro jejich dlouholetou výdrž, odolnost a nepřekonatelnou kvalitu. Jak jsme již několikrát zmínili v předchozích článcích, jsou vyrobeny z inovativního materiálu Croslite, který vypadá sice mohutně, ale je elegantně odlehčený, a tak je na nohou téměř necítíte. Boty Crocs navíc disponují ortopedicky tvarovanou, antiseptickou vnitřní stélkou, která navíc obsahuje masážní body, takže jsou vlastně zdraví prospěšné. 

Historii a vznik těchto jedinečných ,,kroksek" jsme vám už uvedli v předchozích článcích, a tak vám teď chceme představit nejnovější kolekci, která nejen, že je dech beroucí, designová, nepostrádá vkus a styl, ale rovněž je exkluzivní a pohodlná. Vhodná pro sportovní typy, ale i pro milovnice volnočasové, ležérní a elegantní módy. Tak se nechejte inspirovat, protože pokud ještě nezabírají tyto skvosty místo ve vašem botníku, věříme, že po shlédnutí následujících fotografií jej zaujímat budou...;)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace