DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Crocs - London Fashion Week

  13. 02. 2017      Ze světa módy

V loňském roce se značka Crocs definitivně zařadila mezi nejznámější světové značky, které se předvádí na každoročním módním festivalu London Fashion Week. Světový návrhář Christopher Kane na festivalu módy představil novou kolekci pro jaro/léto 2017, pro níž navrhl unikátní limitovanou edici mramorových Crocsek, zdobených drahokamy Jibbitz.

Kromě mramorového motivu použil Kane i několik zemitých odstínů, které pro tuto kolekci speciálně vybral. Spolupráce Crocs s módním návrhářem ukázala, že ikonické dřeváky jsou stále velmi populární a nesmrtelné. Christopher Kane tvrdí, že jeho vášní je přetvářet každodennost do žádaného luxusu. A tak vznikly tyto nadčasové a absolutně fascinující boty, které jsou podle nás více než different.

Sám návrhář prohlásil, že boty Crocs jsou nejpohodlnějším obutím, které si okamžitě zamiloval a nedokáže si vysvětlit, proč dostaly od společnosti nálepku ,,ošklivých bot". Ve skutečnosti chtěl, podle našeho názoru světu ukázat, že i z mála jde získat hodně, samozřejmě se to říká i jinak, že i z ..... dokáže vytvořit zlatou kuličku. ;) A to se v tomto případě doslova potvrdilo, protože tyto designovky jsou opravdu krásné.

Crocs

Crocs

Crocs

Crocs

Crocs

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace