Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

,,Conversky" stylové boty do pohody i nepohody

  17. 05. 2016      Ze světa módy

Značka Converse je naší srdeční záležitostí. Sice nespolupracuje s charitativními projekty v takovém měřítku jako například značka Toms, ale rozhodně je l-e-g-e-n...dární! Na světě je už, kdo by to byl řekl, nějaké to tisíciletí. A nabízí neotřelé kousky, které nelze nahradit a snad nikdy nevyjdou z módy. 

O historii značky Converse jsme vám psali už v minulém článku. A proto naším záměrem není znovu se opakovat. Nicméně jsme aktuálně na naši different palubu naskladnili nové, oblíbené tenisky Converse, a ty nej z nich vám chceme představit. Tak se pohodlně usaďte a nechte se inspirovat.. 

Tak například tyto designové tenisky Chuck Taylor All Star Sex PistolsTenisky jsou nízké a zdobí je černo-bílé motivy s červeným nápisem ,,Sex pistols". Tyto stylovky jsou osobité, neotřelé, a hlavně - pohodlné. 

Originální jsou také tyto tenisky v jeanovém provedení, které jsou nízké a mají vyšší gumovou podrážku. Tyto tenisky Converse jsou v tmavším odstínu modré barvy a připomínají džínovinu. Skvěle se tedy budou hodit ke sportovnějšímu, ale i elegantně sportovnímu outfitu. 

Značka Converse ale nezapomíná ani na milovníky ,,kotníkovek". Co říkáte na tyto jedinečné kousky?

...My jsme z nich byli paf a můžete nám věřit, že na noze vypadají ještě lépe než-li na obrázku. ;) Tak si na ně troufněte a buďte different...;)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace