DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Converse - teniska, kterou obouvá celý svět

  08. 12. 2015      Ze světa módy

Na palubu naší jachty jménem Different se nalodila legenda. A my si legend vážíme a s hrdostí Vám ji taky chceme představit (i když věříme, že to vlastně ani není potřeba). Značka Converse obula již celý svět. A je nám zřejmé, že za tu dlouhou dobu působnosti si ji zamilovalo nespočet lidí. Pojďme se podívat na to, jak legendární tenisky vznikly.

Vše začalo v USA již roku 1908, kdy MARQUIS MILLS CONVERSE značku jménem Converse, která měla zprvu za úkol vyrábět obuv pro obyčejné lidi. To až v roce 1917 se zrodil nápad sportovních bot a podznačce All Star spolu se známým basketbalistou Chuckem Taylorem. Výroba sportovní obuvi se rozjela na plné obrátky, v té době se stala nejoblíbenější botou právě teniska. Přečtěte si více o značce Converse.

Tenisky Converse se staly jakýmsi symbolem „rebelů“ doby, a tak se tato bota stalahttp://modniznacky.cz/converse/ poznávacím znamením hippies (60. léta) a později punkeřů (70. léta). Každý si své tenisky mohl upravit dle své libosti, a tak vznikají tenisky s nášivkami, zdobením i vzorem.

Dnes si můžete vybrat z nepřeberného množství stylů, výšky, materiálů, barev i motivů. Je na Vás, zda si vyberete klasiku v podobě bílých plátěných tenisek nebo půjdete do extravagantnějších modelů. Converse samozřejmě díky rozmachu nezůstal jen u bot, a tak si od značky Converse můžete pořídit i oblečení nebo doplňky, vše má ale stále to své kouzlo doby, ve kterých značka vznikla.

My jsme nadšeni, že Vám v této chvíli můžeme tuto legendární značku představit a hlavně nabídnout na našem eshopu. Věříme totiž, že Converse není jen naše srdcovka, ale také i ta Vaše. <3

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace