Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Converse - nestárnoucí tenisky

  14. 01. 2016      Different TV CZ / SK

S Novým rokem má celý tým Different nejen nové nápady, více síly a energie pro rozdávání radosti v podobě těch nejkrásnějších kousků, ale také nové značky na palubě Different, se kterými tato snaha jde ještě lépe. :) Jednou z takových značek je legendární americká značka Converse. Nevěříme, že byste tuto značku neznali, ale přesto si o její historii něco můžete přečíst na modniznacky.cz.

My se ale dnes zaměříme na nejnovější díl naší Different TV, který je právě o nestárnoucích teniskách Converse. Ve videu najdete nejrůznější modely těchto tenisek, navíc s bonusem ve formě skvělého doplňku na cesty či cvičení.

Jako první nemůže chybět ta nejklasičtější forma tenisek, kterou je bezpochyby kotníčkový model v plátěné podobě. Tuto botu nazulo už nespočet lidí po celém světě a ani Vy byste neměli být výjimkou. ;) Nejen proto, že jsou dokonalé, stylové a nestárnoucí, ale také proto, že se hodí téměř ke každé příležitosti.

Pokud máte rádi moderní inovace klasických kousků, i pro Vás máme to pravé. ;) Plátěnou klasiku střídá kožená varianta, se kterou můžete vyrazit s klidem i do deště. Navíc je ozdobená v místě kotníku i zajímavým páskem.

Nezapomínáme ani na zimní období a pro ty, kteří se amerických tenisek zkrátka nechtějí vzdát ani v mrazu, máme úžasnou, zateplenou formu tradičních tenisek Converse. Kožíšek uvnitř tenisky stoprocentně oceníte.

Na závěr nechybí ani stylový tip pro doplněk. K teniskám si totiž můžete pořídit i sportovní tašku Converse, kterou zdobí „All Star“ stejně, jako samotné tenisky.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace