Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Converse - ideální volba na fesťák

  21. 06. 2019      Ze světa módy

Už se to blíží! Letní festivaly pod širým nebem!

Doba, kdy se schází party skvělých lidí, aby si užily těžkou pohodu a do svých srdcí zaryly skvělé (nejen) hudební zážitky. 

Je jedno, na jaký fesťák letos vyrazíte, jsou věci, které patří neodmyslitelně ke každému. Přátele, zábava, dobré pití, dobrá muzika a super outfit! Na fesťácích totiž platí - "čím víc jdeš proti proudu, tím líp". Ale protože je to festival, a ne módní přehlídka, je potřeba myslet i na pohodlí. Pro nás "differenťáky" je letos jasnou volbou značka Converse! Pojďte do toho s námi! 

Converse

S Converse od hlavy až k patě. 

To, co si na festival obujete, rozhodně nepodceňujte. Ať už jste divák z povzdálí nebo se vrháte do rozbouřeného kotle, strávíte ve vámi zvolených botách několik hodin, a tak to nesmí tlačit, škrtět a být zkrátka jakkoliv nepohodlné. Converse boty budou vaše nohy svou pohodlností kolébat, stejně jako hudební rytmy vaši duši. 

Aby to ale nebylo jen o botách, slaďte s nimi i horní část těla. Trička Converse skvěle padnou každému, mají  univerzální sportovnější střih, jsou bavlněná a vybírat je lze ze široké škály barevných kombinací. A až se večer ochladí, mikina Converse to doladí. 

Kam s peněženkou, klíčemi, telefonem a dalšími potřebnostmi? Hoďte batoh na záda, to vám bude paráda! Converse batohy v různých tvarových a barevných provedeních vám budou věrnými společníky nejen na fesťák, ale i na výlety a dovolené. 

 

 Converse pro muže

 Converse dámské

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace