DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Co se bude nosit na jaře a v létě 2017?

  06. 03. 2017      Jak se obléknout

Dobrý den, 

poradili byste mi, co se bude co se bude letos na jaře a v létě nosit? Ráda bych začala doplňovat šatník už teď. 


Karla Valentová

Odpověď

Milá Karlo, 

píšete včas, právě na www.different.cz naskladňujeme novou kolekci pro jaro/léto 2017 a musíme přiznat, že je boží. Desigual přichází na trh s umírněnějšími kousky, nezahrnuje nás barvami tak, jak jsme u této značky zvyklí a spíše si zakládá na různých stylech. Absolutním trendem letošní sezóny je Boho Chic Styl, který je inspirován 70. léty, hippie, nezávislostí, ale i ženskou jemností. Tento trend je však nadčasový, a tak i v příští sezóně nebudete out. Styl Boho přestavuje volné, pohodlné kousky, doplněné mohutnými šperky a zapletenými nebo rozpuštěnými vlasy. 

Denim Desigual

Nesmrtelným trendem je samozřejmě denim. Džínové bundy jsou letos vychytané o různé 3D aplikace nebo krajky. Nic nezkazíte ale ani klasickými šaty Desigual nebo tolik oblíbenou luxusní kabelkou O bag. Už několik sezón jsou v kurzu plastové boty Melissa, Zaxy nebo Crocs. Melissky navíc krásně voní, a tak se do nich ihned zamilujete. 

Hezký den, Nikol z www.different.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace