Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Co nosí blogerky?

  30. 07. 2018      Ze světa módy

Ani fashion guru, ani modelky, módnímu světu teď vládnou blogerky. Ano je to tak přátelé, dnešní realita se proměňuje ve virtuální svět a místo na fashion weeky brouzdáme instagramem, abychom načerpali notnou dávku módní inspirace. Možná se zdá, že trochu přeháníme, ale nepřeháníme. Vlastně by se dalo říci, že se honíme za tím, co je instafriendly a co nám nasbírá nejvíce lajků a někdo se tím dokonce i živí. Doba už je taková, my si jí takovou děláme a takovou ji i příjmáme a dost nás to baví. Protože sledujeme denní život spousty zajímavých, vtipných a kreativních lidí, kteří nás inspirují. 

A díky bohu za to. Jak jistě víte milujeme všechno, co je DIFFERENT a i my máme své oblíbené blogerky, které vládnou Instagramu a které jsou podle nás ,,different". A protože s nimi už nějakou dobu spolupracujeme, rozhodli jsme se, že vám ty nej z nej představíme. A jestli už je dávno znáte, tak vám ukážeme, jaké Different kousky od nás nosí. 

Terez_matka je nádherná žena, která svůj instagram zásobuje nejen svým běžným životem s dětmi, ale také nádhernými módními outfity. Musíme uznat, že jednotlivé kousky umí skvěle kombinovat a vůbec se toho nebojí. A hlavně jí to vždy maximálně sluší. Což dokazuje i tento outfit v podobě dámské maxi sukně Desigual a bílých tenisek Converse

Víme, že je léto, ale na válenky Emu není nikdy brzy ani pozdě, ať už si je pořídíte v jakoukoliv roční dobu, víme jisto jistě, že neprohloupíte. Vydrží vám totiž spoustu let. A ví to i naše oblíbená instgramerka si.minkaaa. Navíc nyní si je můžete pořídit ve slevách.

Vladenkaaa nás zaujala krásnými fotkami nejen s módními outfity, ale také z cest. A dost nás baví její outfity na cestách. A tak jsou pro ní stylové tenisky Converse se saténovými stužkami místo tkaniček to pravé ořechové. 

 

 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace