DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Módní Poradna

Co na sebe na ples?

  20. 01. 2017      Jak se obléknout

Jaké jsou letos trendy pro plesovou sezónu? Chystám se s manželem na ples po několika letech a nemám vůbec představu, co si mám vzít na sebe? Co byste mi doporučili? 


Karolína Tichá

Odpověď

Milá Karolíno, 

plesová sezóna právě odstartovala, a tak chápeme, že je potřeba sehnat nějaký senzační kousek. Samozřejmě záleží o jaký ples se jedná. Pokud se chystáte na honosnější ples, zvolte dlouhé elegantní plesové šaty, rukavičky, elegantní účes a decentní šperky. Pokud takovou róbu zvolíte na méně formální ples (například hasičský, spolkový, klubový atd.), mohla byste se v dlouhých šatech a rukavičkách cítit nevhodně. 

Šaty Culito from Spain

Pokud tedy půjdete na ples méně honosný, můžete zvolit cokoliv elegantního. Jelikož jste dáma, doporučujeme rovněž šaty. Muži na ženách šaty milují. Pokud se nebojíte experimentovat, můžete zvolit i sukni se sáčkem v originálním designu. Mnoho modelů, které se na ples hodí nabízí značka Culito from Spain. Rozhodně nic nezkazíte ani šaty Desigual

Šaty Desigual

Hezký den, Nikol z www.different.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace