Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Chvíle na trendy spodní prádlo

  06. 04. 2020      Ze světa módy

3. duben byl věnován drobným kouskům našeho šatníku, bez kterých by většina z nás z domu ani nevyšla, a my jsme jim vzdali hold. Mezinárodní den spodního prádla nás nalákal na to, abychom omrkli lákavé novinky, zajímavé akce a výhodné slevy. Nenechte si to utéct ani Vy!  

Ve světových metropolích například v tento den můžete vidět každoroční pochody ve spodním prádle. A protože ten pro vás prozatím v plánu nemáme, uděláme vám radost po našem. Nažhavíme vás novými modely světových značek a neodolatelnými slevami, které vždy stojí za to. Pokud jste tedy už nějaký ten pátek přemýšleli o tom, že by bylo třeba doplnit do šatníku něco nového ze spodního prádla, tak právě dnes je ten správný den. Úlovku zdar!

Prádlo je to první po čem ráno sáhnete, když se oblékáte. Nemělo by být vnímáno jen jako praktický kus oblečení, mělo by být radostí. Mělo by se líbit vám i tomu, komu jej ukážete. Nemusí, ale může podléhat nejnovějším trendům. Může být klasické, ale i netradiční. Ukryté, i přiznané. Záleží jen na vás, na tom, jak jej vnímáte, jaký máte vkus a co je vám pohodlné. 

Uchvátí vás ikonické Calvin Klein modely s logy nebo spíše neokoukané designy značky Tommy Hilfiger? Oba tyto módní fenomény nabízejí oblíbené klasiky, ale i barvy nebo střihy, které každý prádelník oživí. A protože hlavní roli u spodního prádla stále hraje pohodlnost, v každém tomto modelu se budete cítit jako v bavlnce. 
Pokud se ale rádi odvážete, vyzkoušejte hravé trenýrky značek Slippsy Styx, v těch si zaručeně užijete domácí pohodu naplno a navíc se můžete sladit se svou drahou polovičkou. Tyto dvě značky totiž nabízejí modely stejných designů pro muže i ženy. 

SlippsyPublikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace