DÁREK - Sportovní taška Desigual ke každé objednávce nad 2 900 KčDÁREK - Taška Desigual k objednávce nad 2 900 KčTO CHCI!
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Česko-Slovenská MISS! Jsme hrdým partnerem

  22. 02. 2015      Ze světa módy

Stali jsme se hrdým partnerem Česko-Slovenské MISS. Váš oblíbený internetový obchod Different.cz oblékne finalistky do krásných šatů Desigual z nové kolekce. Mediálním partnerem se stala naše módní internetová televize DifferentTV, a tak Vám neuniknou žádné záběry ze zákulisí. Budeme Vám přinášet rozhovory s finalistkami a spoustu zajímavých informací kolem soutěže.

Česko-Slovenská Miss Česko-Slovenská Miss

Castingy na Česko-Slovenskou MISS začínají 1.3.2015. Mrknout můžete na stránky www.cs-miss.eu, kde najdete další detaily.

I Česko-Slovenská MISS je tak trochu "different" stejně jako my ;) Česko-Slovenská MISS neřeší, zda soutěžící mají dítě, kolik měří a další detaily, které jim na kráse a charisma rozhodně neubírají.

Tváří tohoto projektu je pro letošní rok krásná maminka, modelka, MISS ANDREA VEREŠOVÁ, která bude spolu s Mírou Hejdou moderovat finálový galavečer.

Projekt Česko-Slovenská MISS se koná pod křídly neziskové organizace Krása v srdci a charitativní poslání zůstává zachováno.

Brzy zveřejníme příběh konkrétního klienta, kterému tentokrát svými dary společně pomůžeme. Letos bude pravděpodobně vybrán klient, který potřebuje asistenčního psa. Výcvik psího asistenta je velmi nákladnou záležitostí a právě na tento budeme finance shromažďovat.

Krása není o tom, kdo byl častěji na solárku. Krásu musí mít lidé i v srdci. Jedině tak můžeme náš svět udělat alespoň o malinko hezčí. A právě proto jsme hrdým partnerem tohoto projektu!

 

A tak se s námi těšte na Česko-Slovenskou MISS a nezapomínejte být "different"!

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace