−15 % na všechno s kódem DIFFERENT15Končí za 112 hodin 41 minut
Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Bytové doplňky Desigual- kuchyňská kolekce pro radost z vaření

  23. 03. 2014      Ze světa módy

Většina z nás tráví u plotny více času než by možná chtěla, můžeme si ten čas alespoň zpříjemnit. Značka desigual vytvořila kuchyňské sety, které jsou originální a rozzáří každou kuchyň. Tyto úžasné doplňky do bytu se dělají v kombinaci zástěra, chňapka a podložka.

kuchyňská zástěra Desigual Patch www.differentfashion.cz kuchyňská zástěra Desigual Patch www.differentfashion.cz

Zástěra Patch- tím nejdůležitějším při vaření je jednoznačně zástěra. Tato pestrobarevná zástěra Desigual s geometrickými motivy má zavazování na zádech a délku můžete regulovat díky sponě za krkem. Jde o 100% bavlnu a můžete si být jisti, že s touto zástěrou budete v kuchyni jen zářit.

kuchyňská rukavice Desigual Mitt Patch www.differentfashion.cz kuchyňská rukavice Desigual Mitt Patch www.differentfashion.cz

Chňapka Patch- v tomto barevném provedení se stejným motivem nechybí ani praktická rukavice nebo-li chňapka, která se vyrábí s motivem pouze na pravé straně, z levé strany je fialová bez motivu. Chňapka je ale oboustraná a je ze 100% bavlny. S touto chňapkou bude vaření zábavou :)

kuchyňská podložka Desigual Floralia www.differentfashion.cz kuchyňská podložka Desigual Floralia www.differentfashion.cz

Podložka Floralia- dalším kouskem do kuchyně je pestrobarevná podložka s motivem Floralia. Rozměry podložky jsou 20x20cm a jedná se o 100% bavlnu.

kuchyňská rukavice Desigual Mitt Floralia www.differentfashion.cz kuchyňská rukavice Desigual Mitt Floralia www.differentfashion.cz

Chňapka Floralia- k podložce pak se stejným motivem nechybí ani chňapka, která je z druhé strany růžová a má praktické poutko.

 

kuchyňské podložky Desigual www.differentfashion.cz kuchyňské podložky Desigual www.differentfashion.cz

Kuchyňský stůl můžete rozzářit i dalšími barevnými podložkami Desigual v kulatém tvaru, které mají též poutko na uchycení a nebo v hranatém tvaru s různými motivy a v kombinaci všech barev. Doplňky do bytu Desigual prozáří Váš domov ;)

Stačí si jen vybrat podle chuti ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?