Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Butterfly Twists - boty s důvtipem

  13. 10. 2016      Ze světa módy

Butterfly Twists představuje originální skládací obuv vytvořenou na míru pro každou aktivní dámu bez rozdílu věku. Značka nabízí všechny možné typy bot od balerínek, přes žabky, holínky nebo tenisky. Baleríny se navíc dají poskládat do minimálních rozměrů, čímž se kromě obuvi na běžné nošení stávají přenosnou nezbytností všech žen, které milují vysoké podpatky, ale občas si od nich potřebují odpočinout. 

Každá módní značka má svou vlastní histrorii a ani Butterfly Twists není výjimkou. Vše totiž začalo v roce 2007, kdy se čtyři přátelé Emmanuel Eribo, Frank Eribo, Mark Quaradeghini a Philippe Homs rozhodli vytvořit nápaditou obuv poté, co si jeden z nich vyzkoušel nepohodlí vysokých bot na vlastní kůži. Pánové se totiž vsadili, že prohrávající musí strávit večer na jehlových podpatcích, a tak se v roce 2009 zrodila značka Butterfly Twists, která se během krátké doby stala velmi žádanou. Pánové totiž přišli s nápadem, že vysoká jehlová obuv je opravdu nepohodlná, a tak by každá žena měla nosit tu pohodlnou v záloze. A aby to bylo praktické, vymysleli designové balerínky, které se dají prakticky složit do tašky.

Kromě každodenního nošení jsou Butterfly Twists vhodné také na cestování, do kanceláře nebo na společenské akce. Kromě balerínek však nabízí i jiné typy. Boty jsou úžasně pohodlné, vyrobené z kvalitních materiálů a hlavně stylově propracované, čili different. Však posuďte sami. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace