Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Butter Kings - nová značka bytových doplňků

  28. 01. 2019      Ze světa módy

Nový rok - nová značka! Butter Kings má možná zavádějící název, s máslem ale nemá nic společného, stejně tak ji nevytvořil žádný pohádkový král. Vyrábí ale opravdu královské módní kousky, které všední interiéry mění v nevšední domovy. A to veselými barvami, rozkošnými designy a hravostí, které se meze zkrátka nekladou. 

Butter Kings

Produkty značky Butter Kings má na svědomí parta nadšenců milujících design a kombinaci potřebného s krásným. Tvoří a nabízí bytové doplňky, mezi něž patří například povlečení, dekorativní polštářky, koberce, deky, hrnečky nebo parádní multifunkční koše nebo-li vaky, které lze využít jako úložný prostor či třeba důvtipný koš na prádlo. 

Potěší vás jistě i to, že Butter Kings se zrodila v poctivých českých ručičkách. Vše je s láskou vyráběno právě u nás, v České republice. 

Tak rozveselte svůj domov, svůj den, své blízké a vlastně i sami sebe. Vtipní jezevčíci, rozkošní buldočci, trendy plameňáci nebo dech beroucí horská krajina. Důvtip této značce opravdu nechybí, a tak by Butter Kings neměla chybět ani u vás doma! 

Butter Kings Longevity

 

 Butter Kings Buldog

 Butter Kings Black Wings

 Butter Kings Flamingos

Publikoval: Katka Kocandrlova

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace