Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Buďte stylová a v teple. Projděte předvánoční čas v pohodě a klidu.

  19. 11. 2015      Tipy na Outfit

Listopad už je dávno za polovinou a nás všechny začíná obklopovat atmosféra Vánoc. Na horách již hlásí sněžení. Pořád víc a víc se zabalujeme do teplých kabátků a vyhlížíme nové kozačky. Zkrátka zima je tu a nás čeká nadlidský úkol – připravit opět dokonalé Vánoce s dokonalými dárky pro své nejbližší. Dříve, než Vám ale dáme pár tipů, co svým nejbližším přichystat pod stromeček (již brzy v příštím článku), máme malý dárek pro Vás.


Nejdříve totiž musíte mít to správné vybavení na sebe, aby jste mohla vyrazit na nákupy, do sychravého počasí, do deště a větru. A přitom zůstat spokojená, šťastná a tak trochu different. ;) V následujících řádcích najdete skvělé tipy do zimního počasí. A pak už Vám nebude nic chybět k tomu, aby jste vyrazila na nákupy a zařídila tak dokonalé Vánoce.

Pokud potřebujete rozzářit jinak šedivé a deštivé dny, stylový kabátek Tango Pasion od značky Desigual Vám rozzáří den na maximum. Spokojená a šťastná se budete cítit nejen díky krásné kombinaci veselé růžové a oranžové spolu se stylovou šedou, ale také kvůli skvěle padnoucímu střihu. Můžete si tak v něm vyrazit na předvánoční nákupy do obchodního centra,  na vánoční trhy do mrazivých ulic, ale také na odpolední procházku do parku.

Kdo jiný by měl chápat, že chcete být tak trochu odlišná od ostatních, vybočit z davu. Proto je naším dalším tipem na předvánoční čas nádherný chlupatý kabátek připomínající pončo, který nese název Mireia a chlubit se jím může Desigual, přímo z rukou návrháře Christiana Lacroix. Krátký kabátek je příjemný, měkký a zdobený dvouřadou bílých koleček připomínající knoflíky. S takovým kabátkem se za Vámi otočí nejeden obdivovatel.
Scotch&Soda pro Vás nachystala také nádherný kožešinový kabátek. Tento pudrový kabátek Vás nejen pořádně zahřeje, ale navíc si s ním budete připadat jako v sedmém nebi. V takovém kabátku totiž můžete projít celý předvánoční čas, nakoupit všechny dárky, připravit celé Vánoce a přitom Vám zůstane úsměv na rtech a spokojený pocit na duši.

Jestliže potřebujete úplnou jistotu, že nezmrznete při procházce vánočních trhů, jasným tipem je pak Desigual Alethea. Jen tak Vám totiž tento materiál neprofoukne, navíc zdobení sametem vypadá opravdu velmi nápaditě. Červená barva dodá jas a záři do Vašich dní a jemný umělý kožíšek kolem límce Vám dodá jistotu tepla.


Nezapomínejte ani na stylové doplňky, které Vás zahřejí. Skvělým doplňkem může být například Desigual čepice Eley, která svým zdobením dokáže naladit dobrou náladu každý všední den. A nebojte, i rukavice stejného vzoru k ní můžete sehnat.Jeden z takových kousků zkrátka potřebujete. Děláte to přece pro dobro Vašich nejbližších. ;) Tak pěkný listopad všem, úsměv na rtech a minimum shonu Vám přeje team Different. :)

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace