Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Buďte different - sportujte, cestujte, oblékejte se stylově a s úsměvem

  02. 05. 2016      Ze světa módy

Dnešní doba po nás vyžaduje, abychom žili zdravě, vypadali štíhle, abychom se milovali, cestovali a stylově se oblékali. Tato hesla a tyto výzvy na nás číhají na všech možných blozích, on-line časopisech, ale i v tisku a na sociálních sítích. A tak se všichni snažíme, abychom tak nějak zapadli.


Ani my nejsme výjimkou a sociální sítě jsou naší denní inspirací i propagací zase našich hesel. Na instagramu i facebooku se často oháníme heslem #jsemdifferent nebo #budtedifferent, známé hashtagy, díky kterým můžete mimo jiné vyhrát velmi zajímavé ceny. A které samozřejmě úzce souvisí i s výše uvedenými hesly, ale není to tak úplně jejich účel. Naším cílem je napovědět vám, abyste se těmito hesly řídili, pokud chcete, ale abyste to dělali jinak. Jinak než ostatní, abyste byli kreativní, styloví, abyste se cítili dobře a byli šťastní. Protože v dnešní době bychom se neměli snažit zapadnout v davu, ale naopak v něm vynikat. 

Mnozí z vás to už vycítili a snaží se tak žít, ale někdo se s tím možná ještě nesetkal, a tak jsme se rozhodli, předat vám ještě více. Život totiž není pouze o základních životních potřebách, ale také o něčem navíc. Někdo miluje zdravé jídlo, někdo se rád hezky obléká a někdo má vášeň k cestování, a co to takhle všechno hezky spojit ? Přiznáváme, že i náš tým preferuje zdravý životní styl, hezké oblečení a mnozí z nás rádi poznávají nově věci, a tak cestují. A protože JSME DIFFERENT, rozhodli jsme se udělat něco trochu jinak, navíc a s úsměvem. 

Ve spolupráci s cestovní kanceláří jsme dokázali propojit všechny tyto zmiňované podmínky, které vám mohou pomoci dosáhnout vašich vysněných cílů a našich kladených hesel #budtedifferent.  Cestovní kancelář, která si říká CK s úsměvem, což dokonale snoubí náš společný záměr, každoročně pořádá ozdravné pobyty a sportovní zájezdy po Čechách, Evropě, ale i po světě. Nabízí oblíbená místa v naší rodné zemi, populární letoviska v zahraničí, ale i atraktivní exotiku ve světě. 

Zdroj: cksusmevem.cz

Cílovou skupinou jsou všichni, kdo se nebojí cestovat, milují pohyb a zdravý životní styl. A také ti, kteří se rádi oblékají do stylových a originálních kousků a nebojí se v módě trochu experimentovat. Protože přiznáváme, že ,,být different" není snadné, ale rozhodně je to zábavné a naplňující. 

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace