Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Bread&Butter - berlínský módní veletrh

  16. 08. 2013      Ze světa módy

Bread&Butter je tradiční veletrh módních značek, na který mají přístup pouze obchodníci v oblasti módy a novináři. Dvakrát ročně ho hostí berlínské letiště Tempelhof. Na pár dní se obrovská letištní hala promění ve výstavní plochu těch nejžádanějších módních značek z celého světa.

Bread & Butter 2013 Bread & Butter 2013

Letošní letní veletrh se konal na začátku července a my jsme samozřejmě byli u toho! Jednotlivé letištní hangáry nabízí několik módních stagí, od urban stylu, přes denimové kolekce, až po ty nejluxusnější a nejstylovější módní značky jako například Fred Perry, boty Tricker's a další. Urban base, tedy hlavní módní stage, nabízela k prohlédnutí kolekce jaro/léto 2014 těch nejoblíbenějších značek, mezi které patřil Desigual, Calvin Klein, Fornarina, Pepe Jeans, Scotch&Soda a mnoho dalších.

Značka Desigual na Bread&Butter 2013 Značka Desigual na Bread&Butter 2013

Značka Scotch&Soda měla na veletrhu asi největší a nejluxusnější stánek Značka Scotch&Soda měla na veletrhu asi největší a nejluxusnější stánek

V sekci obuvi jsme se nejvíce zaměřili na plastové boty Mel by Melissa a Crocs, které jednoznačně vládly celé obuvní části. Nová kolekce pro jaro/léto 2014 nás naprosto nadchla a i Vy už se máte na co těšit :-)

Stánek bot Crocs byl nepřehlédnutelný Stánek bot Crocs byl nepřehlédnutelný

Celá módní událost je doprovázena programem, který každý obchodník nebo novinář, uvítá - Bread&Butter pro ně nabízí řadu módních přehlídek, neobyčejných tanečních vystoupení. Pro obchodní jednání je ideální chillout zóna u bazénu s koktejlem v ruce.

Na letišti pořadatelé vytvořili pláž Na letišti pořadatelé vytvořili pláž

a vlastně i park... :) a vlastně i park... :)

Bread&Butter není jen o módě. Je to hlavně jedno velké pracovní setkání pro obchodníky o trendy životním stylu, inspiraci, setkání milých a často úspěšných lidí.

A nám nezbývá nic jiného, než netrpělivě očekávat další pokračování módního seriálu v podání berlínského veletrhu Bread&Butter, který se uskuteční v lednu roku 2014. Znovu Vám z něj přineseme pár fotek a informací, co se nám pro Vás podařilo dojednat a zařídit.

A ještě pár fotek...

Pohled ze střechy na venkovní zónu veletrhu Bread & Butter Pohled ze střechy na venkovní zónu veletrhu Bread & Butter

Hostesky všech typů a barev :) Hostesky všech typů a barev :)

Vystavoval zde i božský Karl Lagerfeld Vystavoval zde i božský Karl Lagerfeld

Bylo zde spoustu obchodníků a podařilo se nám pro Vás vyjednat spoustu novinek ;) Bylo zde spoustu obchodníků a podařilo se nám pro Vás vyjednat spoustu novinek ;)

Publikoval: Team Different

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace