Heureka
+420 773 002 808 (pracovní dny, 9-17)

Boty Toms - kolekce jaro/léto 2016

  31. 05. 2016      Ze světa módy

Boty Toms patří mezi naše nejoblíbenější značky. Není tomu tak jen kvůli jejich neuvěřitelné pohodlnosti, ale také ušlechtilému nápadu a úžasným designům. Pojďte se s námi podívat na nejnovější jarní/letní kolekci pro rok 2016 a zjistěte, že přesně tohle vám dodnes ve vašem botníku chybělo.

O dobrosrdečnosti značky Toms už víme díky charitativnímu dni #withoutshoes, přesto bychom ale rádi jejich úžasnou myšlenku zopakovali. Boty Toms jsou součástí nadace One For One, díky které dostane dítě v rozvojových zemích boty, se kterými se pak může dostat mnohem dál – například do chodu školní docházky. Lepší budoucnosti dítěte můžete dopomoct i vy a to právě zakoupením těchto bot. Pořiďte si boty Toms a jedny boty tím darujete dítěti, které je potřebuje.

Řekněme si ale na rovinu – boty  Toms si nekupujeme jen kvůli tomu úžasnému skutku. Pořizujeme si je hlavně i kvůli jejich skvělému designu. Obzvlášť letošní kolekce bot Toms stojí za to. A tak se na ně půjdeme podívat o něco blíž.

V dámské kolekci doslova nevíme, kde začít. Klasický střih oblíbených „Tomsek“ můžete mít ozdobený jemným a romantickým, květinovým vzorem nebo jednobarevnou, modrou či růžovou látkou. Na léto se vám můžou hodit i s tropickým motivem a to v tmavě modré nebo růžové barvě.

Neobvyklostí jsou i dámské kousky, které nemají typický tvar a střih bot Toms. Na nohu totiž můžete obout i boty na klínku. Ty jsou k dostání v uzavřeném provedení i ve stylu sandálek. Co ale považujeme za nejoriginálnější model? Rozhodně korkové tenisky! Lehounký a nápaditý korek, ze kterého jsou tenisky vyrobené, má do sebe navíc zapuštěné zajímavé barvy, a tak v nich budete rozhodně different!

dámské boty Toms

boty na klínku

tenisky Toms

V pánské kolekci bot Toms rozhodně nemůžeme opomenout typický střih v tropickém motivu. Ten si totiž můžete pořídit i v dámském čísle, a tak budete se svou milovanou polovičkou sladěni opravdu do detailu. Nápadité jsou však i boty s malými žraloky nebo zajímavé tenisky.

pánské Toms

pánské Toms

Ani na naše nejmenší lásky značka Toms nezapomíná. V dětské kolekci je letos opravdu z čeho vybírat. Nejstylovější nám přijde nápad stejných bot v dětském, junior i dámském číslování s motivem americké vlajky. Myslíme si totiž, že takto sladěná rodinka nemůže zůstat bez povšimnutí. Krásné jsou však i třpytivé modely, které pořídíte v oblíbené korálové nebo mentolové barvě. O Dětských botách všech značek pro letošní rok si můžete přečíst v different magazínu.

dětské Toms

dětské Toms

Pohodlné, lehounké, stylové a s dobrým úmyslem. Lépe bychom boty Toms shrnout neuměli. A co vy? Už jste si vybrali své dokonalé boty na léto? Nebojte, s námi nikdy nešlápnete vedle ;) Vždyť jste s námi different.

Publikoval: Differenta Team

Líbil se vám článek?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace